ESTÜ Etkinlikleri

"1st International Workshop on Skilling Youth for the Next Generation Air Transport Management Within Erasmus+ KA210-You Project" Çalıştayı

Üniversitemizin Değerli Mensupları,

Erasmus+ KA210-YOU Gençlik Alanında Küçük Ölçekli Ortaklıklar projesi kapsamında Eskişehir Teknik Üniversitesi ve TAV Technologies ortak ev sahipliğinde ve Hochschule Worms, University of Applied Sciences (HSW) ve Estonian Aviation Academy (EAVA) kurumlarının proje ortağı olarak katılımıyla 30 Ağustos-1 Eylül 2022 tarihleri arasında "1st International Workshop on Skilling Youth for the Next Generation Air Transport Management Within Erasmus+ KA210-You Project" adlı çalıştay düzenlenecektir.

Çalıştayın amacı, yeni nesil hava taşımacılığı yöneticileri olarak gençlerin sahip olması gereken 21. Yüzyıl becerilerinin kazandırılması için çeşitli stratejiler ve uygulamaların geliştirilmesine yönelik çözüm önerilerinin tartışılmasıdır.

TAV Technologies ev sahipliğinde İstanbul'da aşağıdaki adreste gerçekleştirilecek çalıştaya ilişkin davet mektubu ve etkinlik için oluşturulan uzaktan bağlantı (ZOOM) adresi de aşağıda sunulmaktadır. 

Adres: TAV Technologies Ayazağa Mahallesi Vadistanbul Bulvar, Cendere Caddesi, No: 109L D:2C Blok, 34485 Sarıyer/İstanbul 

Zoom Toplantı Kimliği: 925 6915 6125

Parola: 316453

Çalıştay programı için tıklayınız