EOSB (Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi) Başkanı Sayın Nadir Küpeli ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri, Eskişehir Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sayın Adnan Özcan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
12 Ekim 2022 Çarşamba günü Rektörlük Ofisi’nde gerçekleşen ziyarette EOSB Başkanı Küpeli ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri, hayırlı olsun dileklerini ileterek Rektör Prof. Dr. Sayın Özcan’a yeni görevinde başarılar dilediler. Rektör Prof. Dr. Özcan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkürlerini iletti.